حمل بار با تریلی | باربری تریلی

حمل و نقل بار و کالا با تریلی

یکی از خدمات آریا نوین ، حمل بار با تریلی به نقاط مختلف کشور است . تریلی ها خودروهای باربری هستند که توان حمل بار زیادی دارند و امکان انتقال محموله های سنگین با تناژ بالا و ابعاد بزرگ با این خودروها فراهم میشود .

برای حمل بار با تریلی به نقاط مختلف کشور ، باربری آریا آماده ارائه بهترین و سریعترین خدمات به شما عزیزان میباشد .

باربری تریلی آریا نوین امکان انتقال انواع محموله ها را برای شما فراهم می نماید که در ادامه به آن می پردازیم

تریلی ها دارای انواع مختلف هستند که بر اساس شرایط و وضعیت محموله باید از مناسب ترین گزینه استفاده کرد . باربری آریا حمل بار با تریلی های مختلف را بصورت همه روزه انجام خواهد داد . این تریلی ها عبارتند از :

  • تریلی کفی و تریلی بغلدار
  • تریلی چادری یا ترانزیت
  • تریلی کمرشکن و تریلی کشویی
  • تریلی کمپرسی

حمل بار با تریلی های مختلف بصورت حرفه ای و همه روزه به شما عزیزان ارائه می شود و شما می توانید تنها با تماس با شماره های آریا نوین در اختیار داشته باشید .

حمل-بار-با-تریلی-کفی
حمل-بار-با-تریلی-کفی

باربری تریلی برای انواع محموله ها

همانطور که گفته شد ، تریلی ها دارای انواع مختلفی هستند که هریک از آنها برای حمل و نقل نوع خاصی از کالاها و محموله ها مورد استفاده قرار میگیرند .

به عنوان مثال ، تریلی کفی ، برای حمل و نقل همه نوع بار و کالایی که روی کفی قابل بارگیری باشند مناسب است . عموما انواع محموله های بارگیری شده روی پالت ، آهن آلات ، کانکس و سازه های فلزی کوچک با استفاده از این تریلی حمل میشوند .

برای حمل بار با تریلی کفی ، طول تریلی از 12/30 تا 13/60 متغیر است .

برای حمل و نقل محموله های فله ای ، استفاده از تریلی بغلدار و تریلی کمپرسی گزینه بسیار مناسبی است . خصوصا تریلی کمپرسی که امکان تخلیه سریع بار را نیز فراهم می نماید .

حمل بار با تریلی بغلدار برای محموله هایی مانند برنج ، گندم ، جو ، خاک ، کود و . . . . بسیار مناسب است . باربری تریلی آریا نوین ، همه روزه تریلی بغلدار و کمپرسی را در اختیار شما قرار میدهد.

برای حمل و نقل محموله های تجاری ، صنعتی و . . . در حجم زیاد نیز می توانید از تریلی ترانزیت یا چادری استفاده نمایید .

برای حمل بار با تریلی ، انتخاب تریلی مناسب سبب کاهش هزینه های باربری نیز خواهد شد .

حمل بار با تریلی همراه با کاملترین بیمه نامه

برای حمل و نقل محموله های مختلف با تریلی باید از بهترین و کاملترین بیمه نامه استفاده کرد . باربری تریلی به دلیل حجم زیاد محموله عموما ارزش بالایی برای محموله دارد . از همین جهت ، ارسال بار به هر نقطه ای باید بصورت کامل تحت پوشش بیمه انجام شود .

باربری آریا برای حمل بار با تریلی از بهترین بیمه نامه استفاده مینماید که تمام محموله را بصورت کامل تحت پوشش قرار میدهد .

هرگونه خسارتی که در اثر بلایای طبیعی و غیر طبیعی بوجود می آیند ، بصورت کامل تحت پوشش قرار دارند و در صورت بروز حوادث جبران خسارات بر عهده شرکت بیمه خواهد بود .

استعلام هزینه و نرخ کرایه حمل بار با تریلی

برای حمل بار با تریلی ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل برای هر محموله متفاوت است . از همین جهت ، برای استعلام کرایه باربری تریلی باید بر اساس نوع خودروی باری و شرایط محموله هزینه حمل بار با تریلی را مشخص نمود .

از آنجایی که موارد زیادی در هزینه های باربری در ایران موثر هستند ، شرایط و وضعیت آب و هوایی ، میزان نرخ لوازم یدکی و . . . . نیز در هزینه های حمل بار با تریلی موثر هستند .

بهترین خدمات باربری را بصورت همه روزه از آریا نوین بخواهید .

لازم به ذکر است که مجموعه باربری آریا دارای دپارتمان سفر و گردشگری نیز می باشد . وبسایت نیکی گشت که مقالاتی در خصوص دیدنی های کانادا ، دیدنی های آمریکا و . . . منتشر می نماید از این دپارتمان است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *