حمل بار با خاور

ارسال بار با خاور به تمام نقاط کشور 

حمل بار با خاور یکی از مهمترین خدماتی که باربری آریا ارائه می نماید و بصورت همه روزه امکان بارگیری و ارسال محموله ها با استفاده از خاور را برای همه شهر های کشور فراهم می نماید . 

حمل بار با خاور به شهرستان ها به صورت همه روزه و با ارزانترین نرخ کرایه انجام میشود و امکان انتقال محموله های مختلف را برای شما فراهم می نماید .

برای باربری خاور ، باربری آریا انتقال محموله ها را با بهترین بیمه نامه انجام میدهد که در ادامه به آن پرداخته میشود . 

انواع خاور برای حمل بارها مختلف

همانطور که میدانید ، خاور ها دارای انواع مختلف هستند که هر یک برای حمل و نقل نوع خاصی از بار و کالا مورد استفاده قرار میگیرند . انتخاب یک خاور مناسب بر اساس نوع محموله ، ابعاد آن ، نحوه بارگیری ، نحوه بسته بندی و موارد دیگر بستگی دارد . 

  • خاور مسقف 
  • خاور روباز 
  • خاور بغل بازشو 

بصورت کلی ، خاور برای حمل بار تا نهایتا 4 تن مناسب است که این مربوط به خاور روباز است . خاور مسقف به دلیل اتاق بار سنگین تر ، امکان حمل بار تا 3/5 تن را دارد . 

برای حمل بار با خاور ، مشاوره با کارشناسان ما می توانید بهترین خدمات را با کمترین هزینه برای شما فراهم نمایید . 

مجموعه آریا نوین ، محموله های مختلف شما را از همه نقاط تهران برای همه شهر های کشور بارگیری و در اسرع وقت ارسال خواهد نمود . 

باربری خاور روباز و مسقف 

برای حمل بار با خاور ، معمولا محموله ها با استفاده از خاور روباز منتقل میشوند . این خاور دارای توان حمل بار تا 4 تن است که انواع بار و کالاهای مختلف را می توانید با استفاده از این خودروی باربری منتقل نمایید . 

خاور روباز دارای دیواره هایی به ارتفاع نهایتا 1 متر است که برای مهار بار مورد استفاده قرار میگیرند .  از طرفی ، بارگیری در خاور روباز بصورت دستی و یا جرثقیل انجام میشود و برای بارگیری با استفاده از لیفتراک ، ابتدا باید محموله درب پشتی وارد اتاق بار خاور روباز شده و سپس با استفاده از جک های مخصوص روی کفی به انتهای اتاق بار منتقل شوند . 

برای حل این مشکل ، خاور بغل بازشو بهترین انتخاب است . برای حمل بار با خاور بغل بازشو ، بارگیری با استفاده از لیفتراک به راحتی انجام میشود . 

حمل بار با خاور مسقف 

خاور مسقف به عنوان یکی از پر استفاده ترین خودروهای باربری برای حمل و نقل محموله های حساس مورد استفاده قرار میگیرد . این خودروی باربری امکان انتقال محموله های بسته بندی شده و محموله هایی که برای حمل نیاز به محافظت دوچندان دارند را فراهم می نماید . 

حمل بار با خاور مسقف معمولا تا وزن 3/5تن انجام میشود . یکی از موارد استفاده از این خودروی باربری ، حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل است که به دلیل فنربندی نرم این خودرو بهترین انتخاب میباشد . 

حمل بار با خاور ( چه مسقف و چه روباز ) بصورت همه روزه از تمام نقاط استان تهران برای سایر نقاط کشور انجام میشود و محموله های مختلف شما با ارزانترین تعرفه های باربری در اسرع وقت منتقل خواهند شد . 

حمل بار با خاور یخچالی 

یکی دیگر از انواع خاور و کامیونت های باربری آریا ، خاور یخچالی است . خاور یخچالی برای حمل و نقل محموله های مواد غذایی که نیاز به هوای سرد دارند مورد استفاده قرار میگیرد . 

برای حمل بار با خاور ، نرخ کرایه کرایه خاور یخچالدار از سایر خاور و کامیونت ها بیشتر میباشد . 

حمل بار با خاور و بیمه نامه کامل 

باربری آریا برای انتقال محموله های مختلف شما ، خدمات حمل بار با خاور یا سایر خودروهای باربری را با بهترین بیمه نامه انجام خواهد داد . 

بیمه نامه برای جبران هرگونه خسارت وارده به محموله مورد استفاده قرار میگیرد . خطرات زیادی در زمان حمل و نقل بین شهری و درون شهری وجود دارد که ممکن است سبب آسیب به محموله ها شوند . مانند تصادف خودروی حمل کننده ، آتش سوزی ، سرقت و . . . . که همگی ممکن است خسارات کم یا زیادی به محموله وارد کنند. 

از همین جهت ، برای حمل بار با خاور باید از بیمه نامه ای کامل و تخصصی استفاده نمود که باربری آریا بهترین گزینه را برای شما در نظر گرفته است .

برای حمل بار با خاور تا 50 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان خواهد بود.

علاوه بر خاور ، خدمات حمل بار با تریلی نیز به صورت کامل توسط باربری آریا با بیمه نامه معتبر انجام میشود . 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *