حمل بار با کامیون

باربری با انواع کامیون

برای حمل بار با کامیون می توانید از طریق خدمات آریا نوین درخواست خود را ثبت نمایید و در اسرع وقت بهترین خدمات را تجربه کنید . ما برای حمل بار با کامیون همه روزه از همه نقاط تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم .

همه شهر ها و استان های کشور بصورت کامل تحت پوشش خدمات ما هستند و امکان حمل بار با کامیون برای استان ها و شهرهای مختلف کشور فراهم است .

ما برای حمل بار با کامیون کمترین نرخ کرایه را در اختیار شما قرار میدهیم تا با ارزانترین قیمت امکان ارسال بارها برای شما فراهم شود.

باربری با کامیون از تهران

همانطور که میدانید ، خدمات باربری آریا تنها از استان تهران انجام میشود و امکان ارسال انواع بار و کالا برای شما فراهم است . ما همه روزه از هر نقطه ای از تهران حمل بار با کامیون را با ارزانترین تعرفه ها در اختیار شما قرار میدهیم .

برای حمل بار با کامیون از شهر های اطراف استان تهران نیز خدمات تخصصی به شما عزیزان ارائه میشود :

  • تمام مناطق تهران
  • اسلامشهر ، رباط کریم
  • نسیم شهر ، شهرقدس
  • ورامین ، قرچک ، شهر ری
  • رودهن ، بومهن و آبعلی

برای باربری با کامیون از تهران ، همه روزه می توانید از طریق شماره های ما استعلام نرخ کرایه را انجام داده و در اسرع وقت کامیون مورد نظر را در محل بارگیری خود در اختیار داشته باشید.

حمل بار با کامیون از تهران بصورت کامل تحت پوشش بیمه نامه انجام میشود.

حمل بار با انواع کامیون ها

برای حمل بار با کامیون باید به این نکته توجه داشته باشید که کامیون ها دارای انواع مختلفی هستند که هریک برای موارد خاصی مورد استفاده قرار میگیرند . هر کامبون توان حمل مشخص و همچنین ابعاد اتاق بار متفاوتی دارد .

  • کامیون تک ( یا کامیون 10 تن )
  • کامیون جفت (یا کامیون 15 تن )
  • کامیون 911

باربری آریا برای انتقال محموله های شما هر یک از کامیون ها را بر اساس نیاز شما و شرایط محموله در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار میدهد تا بصورت سریع و ارزان و با بیمه نامه معتبر محموله شما منتقل شود .

این کامیون ها اغلب از برند های بنز ، ولوو ، ماک ، رنو ، هوو و .. . . . می باشند .

علاوه بر کامیون ها ، حمل بار با تریلی نیز توسط آریا نوین انجام میشود.

حمل بار با کامیون 10 تن

کامیون 10 تن یا کامیون تک برای انتقال بخش زیادی از انواع بار و کالاها مورد استفاده قرار میگیرد . این خودرو همانطور که از نام آن مشخص است توان حمل بار تا 10 تن را دارد .

کامیون 10 تن بصورت همه روزه برای انتقال محموله های شما به نقاط مختلف کشور در اختیارتان قرار میگیرد .

طول این کامیون حدود 5 متر و 80 سانتی متر است و عرض آن حدود 2 متر و 10 سانتی متر است . همانطور که گفته شد توان حمل بار آن نیز حدودا 10 تن است.

حمل بار با کامیون 10 تن از همه نقاط استان تهران انجام میشود و امکان بارگیری در اسرع وقت برای شما فراهم است . ما در مجموعه آریا نوین بالغ بر 100 دستگاه کامیون 10 تن برای نقاط مختلف کشور بصورت روزانه ارسال می نماییم .

حمل-بار-با-کامیون-تک-10-تن
حمل-بار-با-کامیون-تک-10-تن

حمل بار با کامیون 15 تن

کامیون جفت نیز برای حمل و نقل طیف وسیعی از انواع بار و کالا ها مورد استفاده قرار میگیرد . تفاوت کامیون تک و جفت در ابعاد اتاق بار و همچنین در توان حمل بار آن میباشد . کامیون جفت امکان بارگیری تا 15 تن را برای شما فراهم مینماید .

عرض اتاق بار کامیون جفت حدود 2 متر و 35 سانت است و طول اتاق آن نیز تقریبا 6 متر و 80 است . همین موضوع سبب شده است که حجم زیادی از انواع بار و کالا در این کامیون بارگیری شود .

برای حمل بار با کامیون 15 تن می توانید بصورت تخصصی و همه روزه از خدمات ما استفاده نمایید و در کمترین زمان محموله های خود را منتقل نمایید .

علاوه بر کامیون ، حمل بار با خاور نیز از خدمات آریا نوین است . با ما در تماس باشید.

حمل-بار-با-کامیون-15-تن
حمل-بار-با-کامیون-15-تن

بیمه نامه مخصوص حمل بار با کامیون

برای حمل بار با کامیون باید به این موضوع توجه داشته باشید که محموله باید بصورت کامل تحت پوشش بیمه نامه منتقل شود . بیمه نامه مورد استفاده در باربری آریا برای خدمات باربری کامیون کاملترین بیمه نامه در حمل و نقل بین شهری است که تمامی خسارات ممکن را تا پوشش مشخص شده تحت حمایت خود قرار میدهد .

برای حمل بار با کامیون ، آریا نوین تا 100 میلیون تومان بیمه بصورت رایگان در اختیار شما قرار میدهد . باید به این موضوع توجه داشته باشید که میزان سطح پوشش بیمه نامه بر اساس اعلام ارزش محموله توسط صاحبین بار مشخص میشود .

برای حمل بار با کامیون باید چند ساعت قبل از اقدام به بارگیری برای ثبت سفارش با شماره های آریا نوین در تماس باشید . ما همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات با کمترین هزینه به شما عزیزن میباشیم .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *