حمل بار به گلستان

حمل بار به استان گلستان با ارزانترین تعرفه باربری

بهترین شرکت باربری برای حمل بار به گلستان بصورت همه روزه آماده ارائه خدمات حمل و نقل کالا ، اثاثیه ، بار و تجهیزات به نقاط مختلف استان گلستان میباشد . شما میتوانید انواع بار و محموله های خود در کمترین زمان بصورت تخصصی با استفاده از انواع خودروهای باربری به نقاط مختلف استان گلستان ارسال کنید . حمل و نقل حرفه ای و با کمترین هزینه بصورت ارزان انجام میشود .

همه شهر های استان گلستان بصورت کامل تحت پوشش باربری آریا نوین هستند :

 • گرگان ، گنبدکاووس ، بندرترکمن ، علی آباد کتول
 • آزادشهر ، کردکوی ، کلاله ، آق قلا ، مینودشت
 • گالیکش ، بندرگز ، گمیشان ، رامیان ، مراوه تپه
 • سیمین شهر ، خان ببین ، جلین ، اینچه برون

حمل بار به گلستان بصورت تخصصی و همه روزه انجام میشود و باربری آریا از همه نقاط استان تهران بهترین و سریعترین خدمات را در اختیارتان قرار میدهد . حمل و نقل حرفه ای با ارزانترین تعرفه با باربری آریا.

استان گُلِستان از استان‌های شمالی ایران است. این استان بخشی از استان مازندران بود که در سال ۱۳۷۶ به صورت استانی مستقل به نام گلستان درآمد و گرگان به عنوان مرکز آن برگزیده شد. بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهرستان آن گرگان است.

حمل بار به خراسان شمالی در اسرع وقت انجام میشود . شرکت باربری آریا نوین برترین باربری بین شهری کشور است .

انواع محموله های قابل ارسال برای گلستان

یکی از ویژگی های مجموعه باربری آریا نوین ، امکان انتقال محموله های متفاوت سبک و سنگین به نقاط مختلف استان گلستان است . برای انتقال محموله های مختلف ، باید از خودروهایی استفاده نمود که برای انتقال این محموله ها مناسب باشند . در ادامه با خودروهای باربری بیشتر آشنا خواهیم شد .

برای حمل بار به گلستان ، برخی از انواع شناخته شده بارهای متفاوت عبارتند از :

 • حمل و نقل کانکس ، اتاقک و . . .
 • حمل آهن آلات مانند میلگرد و تیر آهن
 • حمل و نقل کیسه جامبو
 • حمل ضایعات کارتن و کاغذ ( پرسی )
 • حمل و نقل مواد غذایی و خوراکی
 • باربری لوازم خانه و اثاثیه منزل

همه نوع محموله ها برای ارسال به گلستان در صورتی که توسط قانونگذار ممنوعیت برای جابجایی نداشته باشند ( مانند محموله های قاچاق ) توسط باربری آریا نوین از استان تهران برای گلستان ارسال میشوند . باربری آریا برای انتقال محموله های مختلف بهترین و سریعترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد.

استفاده از بهترین بیمه نامه برای حمل بار به گلستان

برای حمل و نقل محموله و کالا های مختلف به استان گلستان و سایر شهر های و استان های کشور ، استفاده از بیمه نامه بهترین و مهمترین راه برای حفاظت از محموله های شما میباشد .

در صورتی که از بیمه نامه استفاده نشود ، در زمان باربری به گلستان در هنگام بروز حوادث و خسارات ، جبران این هزینه ها بسیار سخت خواهد بود . از همین جهت ، برای ارسال بار به گلستان بر اساس میزان ارزش محموله شما ( طبق اظهار صاحب بار ) بیمه نامه مشخص میشود .

بیمه نامه برای خساراتی که بر اثر آتش سوزی ، سرقت و تصادفات و . . . . بوجود می آیند مورد استفاده قرار میگیرد و برای محموله های شما تا 50 میلیون تومان بیمه بصورت رایگان اختصاص خواهد یافت .

حمل بار به خراسان رضوی در اسرع وقت با بهترین و کاملترین خدمات

حمل بار به گلستان با انواع خودروهای باربری

برای حمل و نقل محموله های محتلف ، بر اساس تناژ ، ابعاد و شرایط محموله ها باید از خودروهای مختلف و مناسبی استفاده نمود . هر یک از خودروهای باربری دارای ویژگی های مختلفی هستند که انتقال محموله ها بر این اساس انجام میشود . نوع اتاق بار آنها ، نحوه مهاربندی بار و . . . همگی در انتخاب خودروی باری موثر هستند .

انواع خودروهای باربری که برای ارسال محموله ها به گلستان مورد استفاده قرار میگیرند عبارتند از :

 • باربری با انواع تریلی ( کفی ، چادری ، بغلدار ، کمپرسی )
 • حمل بار با کامیون ( تک و جفت )
 • حمل بار با کامیونت ( مسقف و روباز )

برای حمل و نقل محموله هایی با وزن بین 10 تن تا 15 تن و کمتر ، استفاده از کامیون ها بهترین انتخاب است . به این شرط که محموله به خوبی داخل کامیون بارگیری شود .

اگر وزن محموله شما تا 24 تن باشد ، برای حمل بار به گلستان بهتر از تریلی ها استفاده کرد . البته امکان استفاده از 2 کامیون نیز فراهم است اما مقرون به صرفه ترین راه استفاده از تریلی ها است . تریلی ها دارای اتاق بار متفاوتی هستند .

برای حمل بارهای نیمه سنگین که وزن چندانی ندارند ، استفاده از کامیونت ایسوزو نیز گزینه مناسبی است . کامیونت ها دارای 2 نوع هستند . مسقف و روباز .

حمل بار به سمنان بصورت همه روزه برای انواع بار و کالاهای شما انجام میشود . با ما در تماس باشید .

حمل لوازم خانه به گلستان با خاور

برای حمل و نقل لوازم خانه به گلستان ، استفاده از خاور و کامیونت مسقف بهتری انتخاب است . این خودروی باربری برای جابجایی لوازم حساس مانند اثاثیه و کالاهایی که حساس هیتند مناسب است .

برای حمل اثاثیه و لوازم به گلستان ، ما بهترین تیم کارگری که تجربه زیادی در خصوص حمل و نقل لوازم دارند را در اختیار شما قرار میدهیم . حمل بار به گلستان را بصورت تخصصی از طریق مشاوره با کارشناسان ما درخواست نمایید .

حمل بار به گلستان تنها برای اثاثیه و کالاهای تجاری نیست و برای انتقال همه نوع بار و کالاهای مختلف با استفاده از انواع خودروهای باربری صورت میگیرد .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *