باربری کامیون گلستان

ارسال بار با کامیون به شهرهای استان گلستان

باربری کامیون گلستان برای ارسال محموله های مختلف شما روزانه آماده همکاری با تجار ، صنعتگران ، کارخانجات و صاحبین بار و کالا می باشد . ما برای باربری کامیون گلستان بصورت همه روزه انواع کامیون را با کمترین قیمت و کرایه در اختیار شما قرار میدهیم . 

کامیون های باربری آریا برای ارسال بارهای مختلف شما با ارزانترین قیمت از همه نقاط تهران آماده بارگیری محموله های مختلف شما هستند. 

پوشش خدمات باربری کامیون گلستان برای همه شهر های این استان است و بدون محدودیت به هر نقطه ای از این استان می توانید بار و کالا را از طریق آریا نوین ارسال نمایید . 

 • گرگان ، گنبد کاووس ، بندر ترکمن ، علی آباد کتول
 • آزادشهر ، کردکوی ، کلاله ، آق قلا ، مینودشت
 • گالیکش ، بندرگز ، گمیشان ، رامیان ، مراوه تپه
 • سیمین شهر ، خان ببین ، جلین ، اینچه برون

برای حمل بار به گلستان ، ما همه روزه علاوه بر کامیون ها سایر خودروهای باربری را نیز در اختیارتان قرار میدهیم . اما خدمات باربری کامیون گلستان آریا نوین یکی از بهترین خدمات ماست که با تعداد بالای کامیون های خود توانسته ایم در اسرع وقت بهترین خدمات را در اختیار مشتریان گرامی قرار دهیم و همین موضوع سبب شده است که تعداد زیادی از تجار و کارخانجات برای تامین کامیون مورد نیاز با ما در تماس باشند . 

باربری-کامیون-جفت-گلستان
باربری-کامیون-جفت-گلستان

باربری کامیون از تهران به گلستان 

همانطور که قبلا اعلام شد ، آریا نوین متخصص خدمات باربری تهران به گلستان است و انواع خودروهای باربری را از نقاط مختلف تهران برای این استان در نظر گرفته است. 

ما خدمات حمل و نقل را با کمترین هزینه به صورت تخصصی در اختیار شما قرار میدهیم تا با بالاترین کیفیت محموله های خود را منتقل نمایید. 

برای باربری کامیون گلستان همه روزه انواع کامیون ها از شهر تهران ، پرند ، اسلامشهر ، رباط کریم ، شهرقدس ، کرج ، ورامین ، رودهن و بومهن و . . . .  آماده بارگیری محموله های شما هستند. 

بهترین و ارزانترین نرخ کرایه برای باربری کامیون گلستان را فقط می توانید از شماره های ما استعلام نمایید.

نرخ کرایه کامیون گلستان چقدر است ؟

برای باربری کامیون گلستان ، نرخ کرایه بر اساس موارد متعددی مشخص میشود . هر یک از موارد ، هزینه را تا حدودی افزایش یا کاهش خواهد داد. 

استعلام نرخ کرایه کامیون گلستان نیز دارای شرایط خاص است . به عنوان مثال ، بهترین زمان برای استعلام کرایه همان روز بارگیری است. اما بسیاری از هموطنان یک هفته قبل اقدام به استعلام کرایه می نمایند و شرایط مختلف سبب افزایش یا کاهش هزینه ها میشوند. 

نرخ کرایه کامیون گلستان بر اساس موارد زیادی مشخص میشود که عبارتند از : 

 • نوع کامیون مورد استفاده 
 • فاصله مبداء و مقصد
 • شرایط محل بارگیری و تخلیه 
 • وضعیت آب و هوایی 
 • وضعیت جاده ها 
 • افزایش نرخ سوخت 
 • هزینه لوازم یدکی و …..

تمامی این موارد ، نرخ کرایه کامیون گلستان یا سایر استان ها را مشخص می نماید. از همین جهت ، بهترین راه برای خدمات به شما عزیزان استعلام کرایه در روز بارگیری است که تمامی این موارد مورد بررسی قرار میگیرند و بهترین تعرفه به شما ارائه میشود.

علاوه بر کامیون ، باربری خاور گلستان و باربری تریلی گلستان هم از خدمات تخصصی ما میباشد.

باربری کامیون 10 تن تک برای گلستان

برای باربری کامیون گلستان ، یکی از انواع کامیون ها که بسیار مورد استفاده قرار میگیرند ، کامیون 10 تن یا تک است . حمل بار با کامیون تخصصی و حرفه آریا نوین است . این کامیون دارای اتاق باری با ابعاد زیر است :

 • طول اتاق بار : 5/80 
 • عرض اتاق ” 2/20 -2/20 
 • توان حمل بار تا 10 تن 

برای باربری کامیون گلستان ، استفاده از کامیون 10 تن بهترین انتخاب است که به علت امکان بارگیری سریع و از همه نقاط تهران یکی از مناسب ترین خودروها می باشد.

برای باربری با کامیون به گلستان شما می تواند  از طریق شماره های آنی بار در اسرع وقت بهترین و مناسب ترین کامیون را ثبت سفارش کنید. توجه داشته باشید که کامیون تک برای همه شهر های استان گلستان آماده بارگیری است و حتی برای روستاهای مختلف آن نیز می توانید درخواست بارگیری خود را ثبت کنید.

باربری-کامیون-10-تن-گلستان
باربری-کامیون-10-تن-گلستان

حمل بار با کامیون جفت 15 تن برای گلستان 

برای حمل بار های مختلف با تناژ بالای 10 تن ، کامیون جفت نیز از مناسب ترین موارد است . کامیون جفت همانطور که از نام آن مشخص است برای انتقال بار و کالا تا 15 تن مناسب است.

ابعاد بزرگ این کامیون سبب شده است که برای بارگیری حجم زیادی از انواع بار و کالا مناسب باشد. 

برای باربری کامیون گلستان ، باید به ابعاد کامیون جفت به خوبی توجه داشت و از سازگاری شرایط محموله و کامیون اطمینان یافت 

کامیون جفت دارای طول اتاق بار 6 متر و 80 سانتی متر می باشد . عرض آن حدودا 2 متر 35 الی 45 سانت است. 

برای باربری کامیون گلستان ، کامیون جفت را می توانید از هر نقطه ای از کشور درخواست نمایید و محموله های خود را بارگیری نمایید.

باربری کامیون سمنان هم از خدماتی است که ما در اسرع وقت در اختیار شما قرار میدهیم.

آیا برای باربری کامیون گلستان بیمه داریم ؟ 

بله ، برای باربری کامیون گلستان از هر نقطه ای از تهران که بارگیری انجام شود و هر نوع محموله ای که بارگیری شود بصورت کامل تحت پوشش بیمه خواهد بود . 

برای ارسال ارزان و ایمن محموله شما ، تا 50 میلیون تومان بیمه رایگان در اختیارتان قرار میگیرد . اما برای محموله هایی که ارزش بالاتری دارند با پرداخت اندک هزینه ای به عنوان حق بیمه ، محموله های شما با پوشش بالاتری منتقل می شوند . 

برای باربری کامیون گلستان ، آریا نوین بهترین و ارزانترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد . فقط کافیست از طریق شماره های آریا نوین نسبت به مشاوره با کارشناسان ما اقدام نمایید و با کمترین هزینه کامیون مورد نظر خود را ثبت سفارش کنید . 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *